Δελτίο Τύπου 1ο Florina Bike Challenge

Την Κυριακή 7 Σεπτεμβρίου 2014, οι Ποδηλάτρες Φλώρινας και ο  Α.Σ. «1000 Δέντρα», διοργάνωσαν το 1ο Florina Bike Challenge
Η εκδήλωση περιελάμβανε τη διαδρομή «Βίτσι– Αγ. Αντώνιο – Βίγλα», τη διαδρομή «Ακρίτας» και τη διαδρομή «Γύρω από τη Φλώρινα».
Η διαδρομή «Βίτσι-Αγ. Αντώνιος-Βίγλα» ήταν αγώνας κατηγορίας ΟPEN, και διεξήχθη σύμφωνα με τους κανονισμούς της Ε.Ο.Π., ενώ οι υπόλοιπες διαδρομές ήταν οργανωμένες βόλτες, των 45 και 21 χλμ αντίστοιχα.
Οι καλύτεροι ποδηλάτες των διαδρομών «Βίτσι-Αγ.Αντώνιος-Βίγλα» και «Ακρίτας» τιμήθηκαν με κύπελλα, μετάλλια και αναμνηστικά διπλώματα
Συνολικά 82 ποδηλάτες πήραν μέρος στην εκδήλωση, ενώ αρκετοί ήδη εγγεγραμμένοι δεν έδωσαν το παρόν λόγο καιρού.
Στον αγώνα των 105 χλμ διακρίθηκαν:
  • Ανδρών 18-29 1ος Ιωαννίδης Νικόλαος (Etchetera Peleton), 2ος Gobadge Giorgi, 3ος Λοίζου Χρήστος (Racing Cycles –Kastro Team)
  • Ανδρών 30+ 1ος Κανελλόπουλος Σταύρος (Ευκλής Καλαμάτας), 2ος Συμελίδης Κων/νος (1000 Δέντρα), 3ος Κουτμερίδης Ευστάθιος (1000 Δέντρα)
  • Βετεράνων 40+ 1ος Πανταζής Βασίλειος (1000 Δέντρα), 2ος Gecovski Zlatko, 3ος Τσοτρίδης Ευάγγελος (1000 Δέντρα)
  • Βετεράνων 50+ SixsmithPhil (1000 Δέντρα), 2ος Μυστριώτης Βασίλειος (Ευκλής Καλαμάτας), 3ος Οικονόμου Νικόλαος (Π.Ο.Μ.Α.)
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Α.Σ. «1000 Δέντρα» για την άμεση ανταπόκριση του στο κάλεσμα μας, όλους τους ποδηλάτες και τους συνοδούς τους, που μας τίμησαν με την παρουσία τους, τους φίλους και εθελοντές που χωρίς την αμέριστη βοήθεια τους, δεν θα μπορούσε να ολοκληρωθεί αυτή η εκδήλωση και την Τροχαία Φλώρινας που μας παρείχε προστασία και ασφάλεια κατά τη διάρκεια του αγώνα.
Χορηγοί Εκδήλωσης:
  • My Gas Ouliaris
  • GBF + Watt
  • Οne AΒΕΕ
  • Μπέλλης ΑΒΕΕ
  • Vodafone Φλώρινας
  • Γερμανός Φλώρινας
  • Λιγνιτωρυχεία Αχλάδας Α.Ε.
  • Auto Soumpasis
  • Racing Cycles Ltd
  • Μαρία Χρ. Γούναρη
  • Ποδηλατόραμα
  • Μασούτης
Χορηγοί Επικοινωνίας:
  • Florina OUT
  • Ράδιο Θεσσαλονίκη
  • Cycle Ride
Υποστηρικτές:
  • Forbikes
  • Ράδιο Λέσχη Φλώρινας
  • Αργοναύτες Κολχικής
  • Μ.Ο.Φ. Φλώρινας
  • Ε.Δ.Ο.Π.Α. Φλώρινας
  • Ο.Ε.ΝΕ.Φλώρινας
Ποδηλάτρες Φλώρινας
Advertisements

Καταταξη “Akritas” 2014

 Κατάταξη "Ακρίτας" 
 
Rank Επώνυμο Όνομα Time Ομάδα
1 Σιώνης Γρηγόριος 1:25:00 
2 Ιωάννου Ιωάννης 1:26:00 
3 Τρυφωνίδης Ηλίας 1:27:00 ASSOS
4 Δημητριάδης Ιωάννης 1:28:00 
5 Χατζητύπης Αθανάσιος 1:29:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6 Χατζηγεωργίου Γιώργος 1:30:00 ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
7 Παλικρούσης Μιχαήλ 1:35:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
8 Σιαματζούρας Χάρης 1:37:00 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΣΕΡΒΙΩΝ
9 Παναγιωτακόπουλος Δημήτριος 1:42:00 
10 Τσώτσος Χρηστος 1:49:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
11 Τοπάλης Ανδρέας 1:50:00 
12 Αλεξανδρίδης Γιώργος 1:51:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
13 Παπαδόπουλος Πρόδρομος 1:58:00 
14 Μάγκος Ιωάννης 1:58:00 
15 Γιαννακίδης Πρόδρομος 2:03:00 
16 Κώστας Βασιλειος 2:29:00 ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Καταταξη ανα κατηγορια 105 χλμ 2014

 Κατάταξη Ανδρών 18-29 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 3:24:37 ETCETERA PELETON
2 GOBADZE GIORGI 27 3:32:05 
3 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 56 3:32:06 RACING CYCLES - KASTRO TEAM
4 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47 3:35:20 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 3:35:36 PODILATOMANIA
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31 3:35:50 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
7 FISCHER JUSTIN 38 3:48:20 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
8 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 19 3:49:53 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
9 MILANO MATTHEW 55 3:57:43 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
10 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 4:08:55 PODILATOMANIA
11 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33 4:14:17 
12 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46 4:45:33 
13 ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 4:50:24 KOZANERS
14 ΛΕΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45 4:50:35 
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 4:56:21 KOZANERS
16 ΠΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 20 6:38:17 ASSOS
 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 DNF ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29 DNF 
 
  Κατάταξη Ανδρών 30-39 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10 3:32:07 ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 37 3:44:31 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
3 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 50 3:48:21 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
4 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44 4:13:25 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
5 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 4:13:46 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
6 ΚΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 4:22:15 KOZANERS
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 34 4:28:33 "Ευτζι" ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 4:46:20 PODILATOMANIA
9 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 5:06:57 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
10 ΚΑΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 6:04:03 
11 ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 53 6:24:30 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
12 ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 6:38:18 ASSOS
 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 32 DNF Π.Ο.Π. Πατρών
 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6 DNF KOZANERS
 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 DNF 
 
 Κατάταξη Βετεράνων 40-49 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43 3:59:24 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
2 GECOVSKI ZIATKO 8 4:08:57 
3 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40 4:13:04 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11 4:17:57 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
5 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30 4:21:46 Π.Ο.Π. 
6 ΣΕΞΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26 4:27:47 CYCLISTA DEL NORTH
7 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 4:27:48 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
8 ΝΤΕΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 4:28:56 
9 ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 4:30:29 Π.Ο.Μ.Α.
10 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35 4:30:39 ASSOS
11 ΝΙΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 15 4:37:36 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
12 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7 4:40:29 KOZANERS
13 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22 4:46:54 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
14 ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 4:50:48 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
15 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57 5:25:47 
16 ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 6:06:27 
17 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49 6:19:17 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 54 6:25:13 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
19 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48 6:38:20 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
 KIMBLE KYLE 51 DNF Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

 Κατάταξη Βετεράνων 50+ 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 SIXSMITH PHIL 9 3:57:44 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
2 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 4:46:59 ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 5:08:38 Π.Ο.Μ.Α.
 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 39 DNF ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
 



Καταταξη “Vitsi-Ag.Antonios-Vigla” 105 χλμ 2014

10305603_621339064652112_326623310550028865_n

 Κατάταξη Γενικής

Rank Επώνυμο   Όνομα     Bib    Time    Κατηγορία    Ομάδα

1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 3:24:37 Ανδρών 18-29 ETCETERA PELETON

2 GOBADZE GIORGI 27 3:32:05 Ανδρών 18-29

3 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 56 3:32:06 Ανδρών 18-29 RACING CYCLES – KASTRO TEAM

4 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10 3:32:07 Ανδρών 30-39 ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47 3:35:20 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

6 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 3:35:36 Ανδρών 18-29 PODILATOMANIA

7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31 3:35:50 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

8 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 37 3:44:31 Ανδρών 30-39 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

9 FISCHER JUSTIN 38 3:48:20 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

10 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 50 3:48:21 Ανδρών 30-39 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

11 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 19 3:49:53 Ανδρών 18-29 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

12 MILANO MATTHEW 55 3:57:43 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

13 SIXSMITH PHIL 9 3:57:44 Βετεράνων 50+ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

14 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43 3:59:24 Βετεράνων 40-49 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

15 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 4:08:55 Ανδρών 18-29 PODILATOMANIA

16 GECOVSKI ZIATKO 8 4:08:57 Βετεράνων 40-49

17 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40 4:13:04 Βετεράνων 40-49 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

18 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44 4:13:25 Ανδρών 30-39 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

19 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 4:13:46 Ανδρών 30-39 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

20 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33 4:14:17 Ανδρών 18-29

21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11 4:17:57 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

22 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30 4:21:46 Βετεράνων 40-49 Π.Ο.Π.

23 ΚΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 4:22:15 Ανδρών 30-39 KOZANERS

24 ΣΕΞΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26 4:27:47 Βετεράνων 40-49 CYCLISTA DEL NORTH

25 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 4:27:48 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 34 4:28:33 Ανδρών 30-39 “Ευτζι” ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΝΤΟΥ

27 ΝΤΕΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 4:28:56 Βετεράνων 40-49

28 ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 4:30:29 Βετεράνων 40-49 Π.Ο.Μ.Α.

29 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35 4:30:39 Βετεράνων 40-49 ASSOS

30 ΝΙΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 15 4:37:36 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

31 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7 4:40:29 Βετεράνων 40-49 KOZANERS

32 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46 4:45:33 Ανδρών 18-29

33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 4:46:20 Ανδρών 30-39 PODILATOMANIA

34 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22 4:46:54 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

35 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 4:46:59 Βετεράνων 50+ ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

36 ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 4:50:24 Ανδρών 18-29 KOZANERS

37 ΛΕΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45 4:50:35 Ανδρών 18-29

38 ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 4:50:48 Βετεράνων 40-49 KOZANERS

39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 4:56:21 Ανδρών 18-29 KOZANERS

40 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 5:06:57 Ανδρών 30-39 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

41 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 5:08:38 Βετεράνων 50+ Π.Ο.Μ.Α.

42 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57 5:25:47 Βετεράνων 40-49

43 ΚΑΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 6:04:03 Ανδρών 30-39

44 ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 6:06:27 Βετεράνων 40-49

45 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49 6:19:17 Βετεράνων 40-49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

46 ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 53 6:24:30 Ανδρών 30-39 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

47 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 54 6:25:13 Βετεράνων 40-49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

48 ΠΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 20 6:38:17 Ανδρών 18-29 ASSOS

49 ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 6:38:18 Ανδρών 30-39 ASSOS

50 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48 6:38:20 Βετεράνων 40-49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 DNF Ανδρών 18-29 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 32 DNF Ανδρών 30-39 Π.Ο.Π. Πατρών

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29 DNF Ανδρών 18-29

KIMBLE KYLE 51 DNF Βετεράνων 40-49 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6 DNF Ανδρών 30-39 KOZANERS

ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 39 DNF Βετεράνων 50+ ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 DNF Ανδρών 30-39

 

Continue reading Καταταξη “Vitsi-Ag.Antonios-Vigla” 105 χλμ 2014