Tag Archives: Κατατάξεις 2014

Καταταξη “Akritas” 2014

 Κατάταξη "Ακρίτας" 
 
Rank Επώνυμο Όνομα Time Ομάδα
1 Σιώνης Γρηγόριος 1:25:00 
2 Ιωάννου Ιωάννης 1:26:00 
3 Τρυφωνίδης Ηλίας 1:27:00 ASSOS
4 Δημητριάδης Ιωάννης 1:28:00 
5 Χατζητύπης Αθανάσιος 1:29:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
6 Χατζηγεωργίου Γιώργος 1:30:00 ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
7 Παλικρούσης Μιχαήλ 1:35:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
8 Σιαματζούρας Χάρης 1:37:00 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΣΕΡΒΙΩΝ
9 Παναγιωτακόπουλος Δημήτριος 1:42:00 
10 Τσώτσος Χρηστος 1:49:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
11 Τοπάλης Ανδρέας 1:50:00 
12 Αλεξανδρίδης Γιώργος 1:51:00 ΠΟΔΗΛΑΤΡΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
13 Παπαδόπουλος Πρόδρομος 1:58:00 
14 Μάγκος Ιωάννης 1:58:00 
15 Γιαννακίδης Πρόδρομος 2:03:00 
16 Κώστας Βασιλειος 2:29:00 ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Advertisements

Καταταξη ανα κατηγορια 105 χλμ 2014

 Κατάταξη Ανδρών 18-29 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 3:24:37 ETCETERA PELETON
2 GOBADZE GIORGI 27 3:32:05 
3 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 56 3:32:06 RACING CYCLES - KASTRO TEAM
4 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47 3:35:20 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 3:35:36 PODILATOMANIA
6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31 3:35:50 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
7 FISCHER JUSTIN 38 3:48:20 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
8 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 19 3:49:53 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
9 MILANO MATTHEW 55 3:57:43 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
10 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 4:08:55 PODILATOMANIA
11 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33 4:14:17 
12 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46 4:45:33 
13 ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 4:50:24 KOZANERS
14 ΛΕΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45 4:50:35 
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 4:56:21 KOZANERS
16 ΠΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 20 6:38:17 ASSOS
 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 DNF ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29 DNF 
 
  Κατάταξη Ανδρών 30-39 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10 3:32:07 ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 37 3:44:31 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
3 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 50 3:48:21 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
4 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44 4:13:25 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
5 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 4:13:46 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
6 ΚΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 4:22:15 KOZANERS
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 34 4:28:33 "Ευτζι" ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 4:46:20 PODILATOMANIA
9 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 5:06:57 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
10 ΚΑΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 6:04:03 
11 ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 53 6:24:30 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
12 ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 6:38:18 ASSOS
 ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 32 DNF Π.Ο.Π. Πατρών
 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6 DNF KOZANERS
 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 DNF 
 
 Κατάταξη Βετεράνων 40-49 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43 3:59:24 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
2 GECOVSKI ZIATKO 8 4:08:57 
3 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40 4:13:04 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11 4:17:57 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
5 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30 4:21:46 Π.Ο.Π. 
6 ΣΕΞΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26 4:27:47 CYCLISTA DEL NORTH
7 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 4:27:48 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
8 ΝΤΕΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 4:28:56 
9 ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 4:30:29 Π.Ο.Μ.Α.
10 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35 4:30:39 ASSOS
11 ΝΙΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 15 4:37:36 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
12 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7 4:40:29 KOZANERS
13 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22 4:46:54 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
14 ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 4:50:48 ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
15 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57 5:25:47 
16 ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 6:06:27 
17 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49 6:19:17 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 54 6:25:13 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
19 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48 6:38:20 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
 KIMBLE KYLE 51 DNF Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

 Κατάταξη Βετεράνων 50+ 

Rank Επώνυμο Όνομα Bib Time Ομάδα
1 SIXSMITH PHIL 9 3:57:44 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ
2 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 4:46:59 ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 5:08:38 Π.Ο.Μ.Α.
 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 39 DNF ΒΕΛΟΣ - BOTTECCHIA
 



Καταταξη “Vitsi-Ag.Antonios-Vigla” 105 χλμ 2014

10305603_621339064652112_326623310550028865_n

 Κατάταξη Γενικής

Rank Επώνυμο   Όνομα     Bib    Time    Κατηγορία    Ομάδα

1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 28 3:24:37 Ανδρών 18-29 ETCETERA PELETON

2 GOBADZE GIORGI 27 3:32:05 Ανδρών 18-29

3 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 56 3:32:06 Ανδρών 18-29 RACING CYCLES – KASTRO TEAM

4 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 10 3:32:07 Ανδρών 30-39 ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47 3:35:20 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

6 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24 3:35:36 Ανδρών 18-29 PODILATOMANIA

7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 31 3:35:50 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

8 ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 37 3:44:31 Ανδρών 30-39 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

9 FISCHER JUSTIN 38 3:48:20 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

10 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 50 3:48:21 Ανδρών 30-39 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

11 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 19 3:49:53 Ανδρών 18-29 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

12 MILANO MATTHEW 55 3:57:43 Ανδρών 18-29 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

13 SIXSMITH PHIL 9 3:57:44 Βετεράνων 50+ Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

14 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 43 3:59:24 Βετεράνων 40-49 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

15 ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 4:08:55 Ανδρών 18-29 PODILATOMANIA

16 GECOVSKI ZIATKO 8 4:08:57 Βετεράνων 40-49

17 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 40 4:13:04 Βετεράνων 40-49 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

18 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44 4:13:25 Ανδρών 30-39 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

19 ΜΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25 4:13:46 Ανδρών 30-39 ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

20 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33 4:14:17 Ανδρών 18-29

21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11 4:17:57 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

22 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 30 4:21:46 Βετεράνων 40-49 Π.Ο.Π.

23 ΚΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 4:22:15 Ανδρών 30-39 KOZANERS

24 ΣΕΞΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26 4:27:47 Βετεράνων 40-49 CYCLISTA DEL NORTH

25 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 4:27:48 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ 34 4:28:33 Ανδρών 30-39 “Ευτζι” ΑΚΡΙΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΝΤΟΥ

27 ΝΤΕΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36 4:28:56 Βετεράνων 40-49

28 ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 4:30:29 Βετεράνων 40-49 Π.Ο.Μ.Α.

29 ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35 4:30:39 Βετεράνων 40-49 ASSOS

30 ΝΙΞΟΥΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 15 4:37:36 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

31 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7 4:40:29 Βετεράνων 40-49 KOZANERS

32 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46 4:45:33 Ανδρών 18-29

33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 4:46:20 Ανδρών 30-39 PODILATOMANIA

34 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22 4:46:54 Βετεράνων 40-49 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

35 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 4:46:59 Βετεράνων 50+ ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

36 ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 4:50:24 Ανδρών 18-29 KOZANERS

37 ΛΕΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45 4:50:35 Ανδρών 18-29

38 ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 4:50:48 Βετεράνων 40-49 KOZANERS

39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 4:56:21 Ανδρών 18-29 KOZANERS

40 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13 5:06:57 Ανδρών 30-39 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

41 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12 5:08:38 Βετεράνων 50+ Π.Ο.Μ.Α.

42 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57 5:25:47 Βετεράνων 40-49

43 ΚΑΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 42 6:04:03 Ανδρών 30-39

44 ΚΑΛΑΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 6:06:27 Βετεράνων 40-49

45 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49 6:19:17 Βετεράνων 40-49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

46 ΔΕΛΙΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 53 6:24:30 Ανδρών 30-39 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

47 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 54 6:25:13 Βετεράνων 40-49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

48 ΠΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 20 6:38:17 Ανδρών 18-29 ASSOS

49 ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 6:38:18 Ανδρών 30-39 ASSOS

50 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 48 6:38:20 Βετεράνων 40-49 ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ

ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 DNF Ανδρών 18-29 ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 32 DNF Ανδρών 30-39 Π.Ο.Π. Πατρών

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29 DNF Ανδρών 18-29

KIMBLE KYLE 51 DNF Βετεράνων 40-49 Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6 DNF Ανδρών 30-39 KOZANERS

ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 39 DNF Βετεράνων 50+ ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 DNF Ανδρών 30-39

 

Continue reading Καταταξη “Vitsi-Ag.Antonios-Vigla” 105 χλμ 2014